top of page
head.jpg

Kancelaria KLK

Wzrost ilości spraw, wysoki poziom wyspecjalizowania oraz stale zwiększająca się liczba obsługiwanych podmiotów, wymusiły zmianę dotychczasowego modelu funkcjonowania kancelarii. 

Połączyliśmy współpracujące podmioty w jedną kancelarię kontynuując tradycję poprzedników.

Rozwój

Chcąc zapewnić w pełni profesjonalną, kompleksową i sprawną obsługę w 2015 połączyliśmy współpracujące podmioty w jedną Kancelarię.
Jednocześnie podjęliśmy współpracę z Audytorskim Biurem Rachunkowym «Patronat» w Katowicach, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki wachlarz usług z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości, z uwzględnieniem czynności rewizji finansowej.

Rozwoj
mk3.jpg

Tradycja

Kancelaria KLK jest następcą prawnym Kancelarii Las założonej w 1992 r. przez długoletniego radcę prawnego byłego Okręgowego Zarządu Lasów Państwowych w Katowicach — r. pr. Marka Kieslera, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach (KT-396).W założonej kancelarii, r. pr. Marek Kiesler zgromadził zespół radców prawnych i współpracowników zatrudnionych wcześniej w OZLP Katowice.

Był jednym z pierwszych radców prawnych w Polsce specjalizującym się w prawie leśnym w szerokim jego zakresie. 
Swoją obsługą obejmował Nadleśnictwa, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych, jednostki pomocnicze PGL LP, takie jak Gospodarstwa Rybackie i Zakłady Transportu i Spedycji oraz działał na polu prawa ochrony środowiska.

Nasz zespół

portrait-successful-business-woman-using-digital-tablet.jpg
smiling-adult-businessman-receiving-lovely-message-his-phone-while-walking.jpg

Porada on-line

Wybierz datę i godzinę, która Ci odpowiada i spotkajmy się on-line.
bottom of page