top of page

Aktualne oferty pracy:

Obsługa biura kancelarii

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację i obsługę biura kancelarii. Jeśli masz umiejętności organizacyjne, wysokie zdolności komunikacyjne oraz chcesz dołączyć do profesjonalnego zespołu i rozwijać się dalej z nami, to ta praca może być idealna dla Ciebie.
Zakres obowiązków:
  • Odbieranie, ewidencjonowanie oraz zarządzanie korespondencją;

  • Prowadzenie oraz koordynowanie harmonogramu pracy kancelarii, w tym kalendarza spotkań i terminów spraw;

  • Czuwanie nad terminowością realizacji poszczególnych zadań pracowników Kancelarii;

  • Kompletowanie, przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów;

  • Prowadzenie archiwum spraw;

  • Organizacja i obsługa spotkań, w tym spotkań online (wideokonferencji);

  • Monitorowanie postępu spraw poprzez kontakt z instytucjami (sądy, kancelarie komornicze, prokuratura);

  • Obsługa połączeń telefonicznych;

  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek kancelarii.

Nasze wymagania:
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy;

  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego;

  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;

  • Dyspozycyjność w godzinach pracy kancelarii (8.30-16.30);

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej kancelarii prawnej, działającej na rynku od 1992 r;

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym;

  • Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa zlecenie, umowa o pracę);

  • Szansa na aktywne uczestnictwo w procesach decyzyjnych oraz realizację własnych pomysłów i projektów;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie poniższych dokumentów:

1. CV wraz z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

2. List motywacyjny z odpowiedziami na poniższe pytania:

- Jakie masz umiejętności i doświadczenie, które czynią Cię odpowiednią kandydatką lub kandydatem do pracy w naszej Kancelarii na proponowanym stanowisku?

- Dlaczego interesuje Cię praca w naszej Kancelarii i jakie cele zawodowe chciałabyś/ chciałbyś osiągać, pracując u nas?

Zgłoś swoją kandydaturę, wysyłając wiadomość na adres:
biuro@klk-legal.pl
(w temacie wiadomości wpisz „Rekrutacja – Twoje imię i nazwisko”).

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy jasne zasady i oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Klauzula informacyjna RODO:Administratorem danych gromadzonych w związku z procesem rekrutacji jest „Kiesler, Lorenz, Kiesler Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka jawna” z siedzibą Katowicach, ul Św. Huberta 43/45, tel. (32) 251 71 68, e-mail: biuro@klk-legal.pl. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych przez Administratora można kontaktować się z wykorzystaniem powyższych danych adresowych.Zgodę na przetwarzanie danych kandydat może wycofać w dowolnym momencie, kontaktując się z Administratorem poprzez biuro@klk-legal.pl.Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich przeniesienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.Pozyskane dane nie będą przekazywane do podmiotów zewnętrznych. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państw trzecich zlokalizowanych poza terenem Europejskiego Obszaru Gospodarczego ani do organizacji międzynarodowych.Dane osobowe użytkownika będą przechowywane do czasu wycofania zgody lub zakończenia procesu rekrutacji.

bottom of page